Vjen kryeministri sot ne Fier,nisin te lahen rruget nga pluhuri(video)

Vjen kryeministri sot ne Fier,nisin te lahen rruget nga pluhuri(video)

861
SHPËRNDAJE

Ardhja e kryeministrit Edi Rama sot ne Fier ka vene ne levizje nderrmarjet e pastrimit te bashkise per nje ambjent sa me te paster ne qytet. Agenda e sotme e vizites se Kryeministrit do jete takimi me fermeret e Vajkanit, inspektim i punimeve ne projektin TAP ne Vajkan, vizite ne shkollen e rikonstruktuar Andon Xoxa si dhe inspektim i punimeve qe po kryehen ne Fier. Rreth ores 15 kryeministri do te jete ne mbledhjes e Asamblese se socialisteve te Fierit dhe me pas do vijoj takimet me fermeret ne Strum te Roskovecit 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.