Fadromat “depilojne”nga shtesat dhe objektet Gjykaten dhe shkollen “Andon Xoxa”(video)

Fadromat “depilojne”nga shtesat dhe objektet Gjykaten dhe shkollen “Andon Xoxa”(video)

1220
SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.