Video/Trafik ne pedonalen Fier

Video/Trafik ne pedonalen Fier

181
SHPËRNDAJE

E kishim harruar trafikun per disa muaj ndersa eshte rikthyer kete fundjave ne 1 Prill. Vargu i automjetev niste nga “Globi” dhe perfundonte tek rotondua e “Sharres”.Nuk ka ndonje shpjegim per kete trafik te renduar ndersa kjo eshte kthyer ne situate te zakonshme per fieraket

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.