Video/Trafik i renduar makinash, nga Lungomare ne Radhime ,Vlore

Video/Trafik i renduar makinash, nga Lungomare ne Radhime ,Vlore

51
SHPËRNDAJE

Si cdo te Diele nuk mungon trafiku ne Vlore.Rruga e bregdetit apo sic njihet tashme Lungomare dhe duke perfunduar ne Radhime ,ka qene e mbingarkuar nga makinat e pushuesve. 

Ne frekuenca te ndryshme kohe rruga eshte bllokuar nga trafiku i makinave . Dje kjo situate e trafikut te renduar ka zgjatur deri ne mesdite ndersa ne pasdite kthimi ishte perseri me trafik.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.