Video/Trafik i cmendur ,Radhime-Vlore 2 ore per te kaluar

Video/Trafik i cmendur ,Radhime-Vlore 2 ore per te kaluar

191
SHPËRNDAJE

Vlora mbetet perseri problem persa i perket trafikut te levizjes se aitomjeteve. Kjo e Diel e cila ka nje dyndje frekuentuesish te bregdetit te Jugut ,ka rritur edhe numrin e automjeteve ne qarkullim. 

Trafiku ka qene mjaft i ngarkuar ne paradite ndersa teper problematik dukw nisur qe nga mesdita dhe deri ne mbremje ne automjetet qw dilnin nga Vlora.Megjithe forcat e policise qe qendronin ne  cdo 50 m ,pergjate aksit rrugor Vlore – Radhime u krijua nje varg kilometrik .Trafiku ka qene mjaft i renduar edhe ne qytet si dhe ne dalje te Vlores ne aksin Levan-Fier

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.