Video/Shtohet trafiku i automjeteve ne prag Pashke ne Fier

Video/Shtohet trafiku i automjeteve ne prag Pashke ne Fier

58
SHPËRNDAJE

E kishim harruar trafikun dhe pluhurin nga punimet ne rruget e Fierit por sot ne kete  prag Pashke  eshte rikthyer duke sjell problem ne qarkullim. Vargu i automjetev niste nga “Globi” dhe perfundonte tek rotondua e “Sharres”.Fluksi i autonjeteve mendohet se eshte shkak i fundjaves dhe levizjes se emigranteve qe vijne te kalojne Pashket ne vendlindje. 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.