Video/Shikoni c’fare ndodh pas Postes Fier

Video/Shikoni c’fare ndodh pas Postes Fier

402
SHPËRNDAJE

Ndodhet vetem disa metra larg Bashkise Fier dhe sheshit” Europa Plaza” por pamja ne te cilen ndodhet nuk mund te krahasohet. Eshte godina e Postes Shqiptare , nje institucioni te rendesishem ne sherbim ndaj qytwtareve por pas kesaj godine sheshi eshte mbushur me plehra dhe pellgje me uje dhe balte.Per te ardhur keq qe kujdesi tregohet vetem per fasaden 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.