Video/Shikoni !!C’fare ka ndodhur ne shatervanin e ri ne Fier?!

Video/Shikoni !!C’fare ka ndodhur ne shatervanin e ri ne Fier?!

1437
SHPËRNDAJE

Shatervani i ri i parkut me Fier ka mbledhur sot qindra kureshtare te ketij qyteti. Kureshtaret kane qene jo vetem femijet qe i gezoheshin harmonise se ngjyrave dhw muZikes por edhe mosha te ndryshme ,nga te rinjte dhe te moshuar. Per ore me radhe qindra prej tyre kane ndjekur sinfonine e ujit te shatervanit me ngjyrat e dritave dhe muzikes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.