Video/Shikoni ç’behet tek pedonalja tek Xhamia Fier

Video/Shikoni ç’behet tek pedonalja tek Xhamia Fier

219
SHPËRNDAJE

Tregetaret rom jane rikthyer tek tregu i tyre i dikurshem. Nostalgji per vendin ku tregetonin me pare por edhe nje menyre vetepunesimi pet te siguruar mbijetesen dhe te ardhura per te jetuar.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.