Video/Rama inspekton parkun qendror te Fierit

Video/Rama inspekton parkun qendror te Fierit

475
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar diten e sotme edhe parkun qendror ne Fier .Vizita e kryeministrit ka vijuar ne keto investime te qeverise shqiptare per te pare nga afer zbatimin dhe menaxhimit e financimeve te qeverise mbi kete investim te qeverise shqiptare me nje vlere financimi prej 2,4 mln $

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.