Video/Policia Fier sensibilizon komunitetin per dorezimin vullnetar te armeve

Video/Policia Fier sensibilizon komunitetin per dorezimin vullnetar te armeve

75
SHPËRNDAJE

Drejtoria e Policise se Qarkut Fier ka percjelle mesazhin per te gjithe komunitetin dhe vecanerisht te rinjte te behen pjese vullnetare e dorzimit te armeve . Ne takimin e zhvilluar sot ne salle e bashkise Fier Drejtori i Policise Fier eshte shprehur se amnistia ne fjale jo vetem eshte nje mundesi per dorezimin vullnetar te armeve dhe mospenalizimin e poseduesve te armeve por edhe nje si nje angazhim qytetar ku seicili te behet pjese e kesaj nisme te rendesishme per te larguar nga duart kete rrezik ne duart e poseduesve

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.