Video/Peshtani bashk me Verrine per rrugen e munguar dhe kunder plehrave

Video/Peshtani bashk me Verrine per rrugen e munguar dhe kunder plehrave

109
SHPËRNDAJE

Nje tjeter proteste  eshte zhvilluar kete mesdite para bashkise Fier . Protestuesve te Verrise kunder ndertimit te plehrave i eshte bashkuar edhe protesta e banoreve te Peshtanit Fier . Protesta e banoreve te Peshtanit ka ardhur per shkak te mungeses se rruges qe lidh banoret e ketij fshati me qytetin e Fierit. Mungon rruga per banoret e fshatit Peshtan duke izoluar jeten e ketij fshati kane thene banoret dhe ne do protestojme deri sa te degjohemi nga bashkia dhe te imvestojne n ndertimin e rruges. Jemi totalisht te izoluar

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.