Video/Patosi me nje pamje tjeter pas 5o vjetesh , ja si duket 

Video/Patosi me nje pamje tjeter pas 5o vjetesh , ja si duket 

61
SHPËRNDAJE

Patosi ka marre nje pamje tjeter fale projektit te qeverise Shqiptare  “Rikualifikimi Urban i Shëtitores Republika” si dhe lyerjes se fasadave pergjate gjithe hyrjes se qytetit. Kishte me shume se 50 vjet qe qyteti naftetar i patosit nuk ishte kryer nderhyrje ne fasadat e pallateve

Edhe pse investimi ka një afat 8 mujor, dhe ende nuk ka perfunduar jane te dukshme ndryshimet.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.