Video/Patosi me nje pamje tjeter pas 5o vjetesh , ja si duket

Video/Patosi me nje pamje tjeter pas 5o vjetesh , ja si duket

1036
SHPËRNDAJE

Patosi ka marre nje pamje tjeter fale projektit te qeverise Shqiptare  “Rikualifikimi Urban i Shëtitores Republika” si dhe lyerjes se fasadave pergjate segmentit hyres te ketij qyteti 

Megjithese projekti ne fjale per Rikualifikimin Urban te sheshit Republika dhe lyerjes se fasadave parashikon nje periudhe afro nje vjecare deri ne perfundim te tij , sot jane te dukshme ndryshimet.

Prej me shume se 50 vjet fasadat e pallateve te qytetit naftetar te Patosit nuk kishin pare nderhyrje ndersa projekti i qeverise shqiptare ben te mundur kete ndryshim per imazhin e ri te qytetit

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.