Video/Parodistet e Vlores,u rriten pensionet ne ditelindjen e Luftar Pajes

Video/Parodistet e Vlores,u rriten pensionet ne ditelindjen e Luftar Pajes

348
SHPËRNDAJE

Shfaqje mirenjohje per ditlindjen e 75 te aktorit te skenes dhe humorit Luftar Paja. Aktor miq dhe te aferm , personazhe te njohur te skenes dhe ekranit si dhe autoritet me te larta vendore kane marre pjese ne shfaqjen e organizuara me kete rast ne sallen e teatrit Bylis per nder te ditelindjes se aktorit .Te gjithe miqte e te madhit Luftar Paja i kane uruar atij ditelindjen por sakaq kane sjelle ne kujtes, pjese te humorit qe kane kaluar se bashku ne vite.Rregjizori Pellumb Kulla dhe brezi i aktoreve qe se bashku me Luftar Pajen  kaluan per shume vite te jetes se tyre ne kete skene ,kane marre perseri vleresime dhe duartrokitje nga te pranishmit. Sebepciu sic ka marre emrin dhe shfaqja ,ka sjelle ne skene edhe parodistet e Vlores qe serish kane dhene atmosfer gazmore dhe te qeshura ne salle . Ata i kane uruar ditelindjen mikut te tyre Luftar Pajes dhe jetegjatesi edhe ne skene 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.