Video/Nje motorciklet godet autobuzin ne Fier-Seman,plagoset  drejtuesi.

Video/Nje motorciklet godet autobuzin ne Fier-Seman,plagoset  drejtuesi.

323
SHPËRNDAJE

Aksident aitomoblistil ne aksin rrugor fier seman .nje motorciklete eshte perplasur me nje autobuz te linjes se semanit nga ky aksident ka mbetur i plagosur drejtuesi motor cikletes .eshte cuar ne spital .ndodhet ne sallen e operacoonit ai quhet Devoll Dogani rreth moshes53 vjec eshte banues Afrim i Ri eshte perplasur mbrapa autobuzit.

Fier!

Informacion paraprak i policise
Më datën 22.02.2017, rreth orës 17:20, në rrugën Fier-Dërmënas, në fshatin Dërmënas, shtetasi Y.R, 51 vjeç, banues në lagjen “Kryengritja”, Fier, duke drejtuar mjetin autobuz me targë AA 758 CJ, është përplasur me mjetin motorçikletë me targë AO 266, që drejtohej nga shtetasi D.D, 56 vjeç, banues në lagjen “Afrim i Ri”, i cili ka pësura dëmtime dhe ndodhet në Spitalin Fier nën kujdesin e personelit mjekësor.
Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.