Video/Nje grua dorezon vete armen ne Fier

Video/Nje grua dorezon vete armen ne Fier

142
SHPËRNDAJE

Mallakastër, Fier.Vijon dorëzimi vullnetar i armëve.  

Një shtetase në Fier dhe një shtetas në Mallakastër dorëzojnë 2 armë zjarri dhe 780 fishekë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.