Video/Moti cmendet perseri me stuhi dhe shi ne Fier

Video/Moti cmendet perseri me stuhi dhe shi ne Fier

510
SHPËRNDAJE

Jugu i vendit dhe gjithe territori i venfit eshte perfshire nga moti i keq me vranesira gjate paradites te shoqeruara ne oret e pasdites me stuhi te fuqishme dhe shiu te rrembyeshem.Rrethnje jave me pare ka ndodhur pothuajse e njejta situate meteorologjike kur stuhite dhe bresheri ne disa fshatra kodrinor te Fierit e Mallakastres u goditen nga nje stuhi dhe bresher qe demtoje fruti kulturen e dhjetra fermereve ne Kuman , Luar ,Kurjan, Roskovev,Strum,Frakull 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.