Video/Momentet e flakeve dhe paniku nga djegia e  makines ne Fier

Video/Momentet e flakeve dhe paniku nga djegia e  makines ne Fier

359
SHPËRNDAJE

Ky eshte momenti kur nje automjet ka marre flak diten e djeshme ne lagjen Apolonia ne qytwtin e Fierit..Automjeti benc i shtwtasit Dh Shtembari ka marre flak ndersa ai ka dale nga auotomjeti. Ne gati 5 minuta gjithcka ka marre fund dhe automjeti eshte shkrumbuar plotesisht . Pervec demtimit nga ky zjarr te mjetit ne fjale,flaket kand  demtuar nje tjeter automjet ndersa edhe nga pamjet duket qarte qe zjarri dhe tymi kane vene ne panik banoret. Ekspertet kane thene se nese mjeti do te dispononte fikset e zjarrit sic parashikohet do te kishte deme shume here me te vogla.Kjo nuk eshte rasti i vetem ne fier qe ndodhin djegie te automjeteve si pasoj e difekteve teknike

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.