Video/Ministri Tahiri: Cadra e opozites bunker per te mbajt peng drejtesine

Video/Ministri Tahiri: Cadra e opozites bunker per te mbajt peng drejtesine

72
SHPËRNDAJE

Mnistri Tahiri duke shprehur gatishmerine per mbrojtjen e vlerave kulturore dhe historike nuk ka lene pa permendur edhe levizjen politike qe ka nderrmare opozita dukw e konsideuar cadren e opoZites bunkerin qe kerkon ta mbroje nga reforma e drejtesise. Ata nuk duan shtet ka thene Tahiri.Ka forca qe i perkasin frontit te se keqes dhe qe duan te pwngojne shqiperine te eci para qe duan te pengojne reformen drejtesi qe duan te mbajne peng shqiperine dhe shqiptaret. Keto forca duan te mbajne peng te ardhmen tuaj duke e mbajtur vendin ne kurthin e padrejtesise dhe pabarazise dhe paligjshmerise .kjo eshte arsyeja qe ne sot perballemi me dy bote ne qe kerkojme drejtesis mes atyre qe jane ngujuar ne ate cader qe nuk duan shtet

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.