Video/Kryeministri Rama marshon ne rrugen e rikonstruktuar ne Fier

Video/Kryeministri Rama marshon ne rrugen e rikonstruktuar ne Fier

1864
SHPËRNDAJE

Rreth nje vit me pas fillimit te punimeve te rruges Dervish Hekali ne Fier ,Kryeministri Edi Rama i shoqeruar nga deputetet e Fierit ministrja Gjermeni dhe Kreu i Bashkise si dhe nje staf i gjithe nga bashkia Fier kane prekur nga afer kete investim te perfunduar te qeverise Shqiptare


S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.