Video/Kreu i PD,Basha drejton urimet per Krishtlindje nga Kisha Ortodokse ne Fier

Video/Kreu i PD,Basha drejton urimet per Krishtlindje nga Kisha Ortodokse ne Fier

265
SHPËRNDAJE

Kreu i Partise Demokratike te Shqiperise Lulezim Basha ka vizituar sot Kishen Ortodokse “Shen Gjergjit”ne Fier. Prej nga kisha ortodokse Basha ka uruar te gjithe besimtaret ortodoks dhe katolik Gezuar Krishtlindjet ! Per me shume paqe dhe mbaresi mes Shqiptareve

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.