Video/Ja cfar u tha Rama Mallakastriotëve

Video/Ja cfar u tha Rama Mallakastriotëve

1914
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama nga qyteti i Fierit, ku zhvilloi takimin  elektoral me gratë socialiste, thumboi mallkastriotët, pasi këta të fundit në zgjedhjet e 2015-ës votuan një kryebashkiak të djathtë, pikërisht Agron Kapllanajn.

Duke folur për projektet e Rilindjes Urbane, dhe ndryshimet rrënjësore sipas tij që kanë pësuar Fieri, Patosi e Roskoveci  apo vende të tjera, kreu i ekzekutivit tha se vetëm për Mallakastrën s’u bë gjë.

“Do bënim të bënim dhe për Mallakastrën ndryshime. Por atyre në Mallakastër ju gdhiu dita mbrapsht kur votuan në 2015, por s’ka problem”, tha Rama.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.