Video/Ja cfar tha per qeverisjen ,banori nga Roskoveci

Video/Ja cfar tha per qeverisjen ,banori nga Roskoveci

1600
SHPËRNDAJE

Sot ne Roskovec jane shperndare rreth 800 leje legalizimi per objektet e ndertuara ne vitet e demokracise ne kete zone. Ne ceremonine e organizuar me kete rast nga ALUIZNI dhe bashkia Roskovec, marrja e certifikatave nuk eshte konsideruar thjesht nje ceremoni e thjesht ,por nje fest per keta banore, qe pas me shume se 25 vjetesh ,ata u bene zot te shtepive te tyre . Dhe e gjitha kjo ,pa asnje detyrim apo kosto financiare nga banoret , por teresisht falas. Nuk kane munguar ne ceremoni te tilla edhe banore ,qe permes emocioneve dhe gezimit, te shprehin edhe fjale dhe falenderime ne vargje .

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.