Video/Grevistet e urise Zharrez ,mesazh kryeministrit!

Video/Grevistet e urise Zharrez ,mesazh kryeministrit!

161
SHPËRNDAJE

Prej 9 ditesh banoret e fshatit Zharrez kane hyre ne nje greve urie.Banoret kane hyre ne greve pasi jane te zhgenjyer nga qeveria dhe grupi nderministror i ngritur per evidentimin dhe demshperblimin e demeve te shkaktuara nga termetet e kompanise se naftes “Bankers ” . Grevistet jane shprehur se nuk jane demshperblyer dhe kerkojne qe kjo gjendje te marre fund perndryshe ata do te vetsakrifikohen ne kete greve urie

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.