Video/Gjanica perseri e ndotur,do ndalet ndonjehere?!

Video/Gjanica perseri e ndotur,do ndalet ndonjehere?!

121
SHPËRNDAJE

Ndotet perseri lumi Gjanica. Sot ujrat e Gjanices jane ngjyrosur ne te zeze duke marre ngjyren e vdekjes. E kishim pare Gjanicen te kishte ngjyra te ndryshme si te kuqe te bardhe , ngjyre blu dhe sot te zeze. 

Vdekja kalon perpara nesh dhe askush nuk ngre zerin. Nuk eshte fjala vetem per ndotje te mjedisit por rrezik per shendetit e mijra banoreve te Fierit . Teksa kane pare kete ndotje qytetaret kane pyetur : Do ndalet tani kjo ndotje nga qeveria e re RAMA pasi,e kane vete ne dore edhe “gurin edhe arren

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.