Video/Fier:Ja si duken rruget kete mbremje te ftohti polar

Video/Fier:Ja si duken rruget kete mbremje te ftohti polar

271
SHPËRNDAJE

Moti vazhdon kapriociot e tij duke mberthyer gjithe territorin nga nje i ftoht i acarte! Mbremje e ftohte edhe kete te Diel te 8 Janarit ne Fier. Temperaturat shkojn ne -3 deri ne – 8 pas mesnate dhe parashikimet flasin edhe per dy dite te tjera te ftohta . Edhe nga pamjet Fieri ka neper rruge kalintare te pakte ndersa ne rtuget mbreteron qetesia.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.