Video/Fieri sot ,dite Dimri me diell

Video/Fieri sot ,dite Dimri me diell

234
SHPËRNDAJE

28 Dhjetor. Nje dite Dimri me diell qe i lejon komunitetit te ketij qyteti dhe me gjere me teper mundesi levizje ne keto dite festa te fundvitit

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.