Video/Fieri i bashkohet protestes se opozites

Video/Fieri i bashkohet protestes se opozites

189
SHPËRNDAJE

Dhjetra simpatizante dhe antare te PD dega Fier jane mbledhur mengjesin e sotem ne godinen ku ndodhet selia e PD FIER.Kreu i PD Fier Luan Baci eshte shprehur se jane me dhjetra automjete qe sot po nisen drejt Plugut ne Lushnje sikurse ka percaktuar kryesia e PD per protesten e mesdites . PD Fier ka thene Baci do te marrin pjese tek kjo proteste duke bllokuar rrugen ndersa i bejme thirje policise mos te provokoj pasi kjo protest do jete paqesore dhe nuk do te kete probleme sic intepretojn qeveria apo policia

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.