Video/Era shkeput kabinen nga tarrace, bie prane “Pedonales”

Video/Era shkeput kabinen nga tarrace, bie prane “Pedonales”

1086
SHPËRNDAJE

Ererat e forta te kesaj dite kane shkeputur kabinen telefonike ne tarracen e katit te dyte te pallatit prane “Bar Rinise”. Kabina metalike eshte shkullur nga era dhe  ka rene mbi trotuarin prane pedonales duke bere nje zhurme te madhe nga perplasja. Fatmiresisht kabina metalike nuk ka shkaktuar apo prekur asnje kalimtar por edhe asnje dem material ndersa me pas eshte ngritur nga disa punonjes dhe eshte fiksuar perseri

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.