Video/Dorzohen 10 arme ne 24 oret e fundit

Video/Dorzohen 10 arme ne 24 oret e fundit

56
SHPËRNDAJE

Vijon dorëzimi vullnetar i armëve. 
Gjatë 24 orëve të fundit janë dorëzuar në Komisariatin e Policisë Divjakë 10 armë zjarri dhe 200 fishekë luftarakë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.