Video/Dorezon ne komisariat kallashnikovin

Video/Dorezon ne komisariat kallashnikovin

75
SHPËRNDAJE

Një shtetas dorëzon vullnetarisht në Komisariatin e Policisë Divjakë 1 armë zjarri kallashnikov dhe 145 fishekë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.