Video/Deklarata e Vasilit ne krye te LSI , jemi te forte sot...

Video/Deklarata e Vasilit ne krye te LSI , jemi te forte sot dhe ne te ardhmen

53
SHPËRNDAJE

Petrit Vasili ka dhene sot deklaraten e pare si kreu i LSI pas zgjwdhjes se djeshme dhe dorehqjes se Ilir Metes. Vasili i eshte pergjigjur interesimit te gazetareve ne lidhje me pozicionin e tij te ri ne krye te LSI duke u shprehur se LSI ESHTE E forte sot dhe e konsoliduar ne gjithe keto 13 vite te politikes ne vendin tone ku roli i lidershipit eshte fare i parendesishem pasi kjo force ka projektuar te ardhmen e suksesshme

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.