Video/Bresher ne pranvere ne Fier

Video/Bresher ne pranvere ne Fier

159
SHPËRNDAJE

Kapriciot e motit nuk kan te sosur. Pas temperaturave gati verore te Marsit sot kane nisur stuhia dhe rrebeshi i bresherit

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.