Video/Foto/Bora zbardh edhe Patosin

Video/Foto/Bora zbardh edhe Patosin

1369
SHPËRNDAJE

Bora ka zbardhur kodra , tarraca dhe pemet ne Patos. Kishte kohe qe reshje te tilla bore dhe i ftohti nuk kishin ndodhur ne qytetin naftetar te Patosit.Reshjet e bores dhe i ftohti acarte kane ndodhur  ne te gjithe territorin e vendit

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.