Video/Bora ka mbuluar edhe Llogarane

Video/Bora ka mbuluar edhe Llogarane

135
SHPËRNDAJE

Pamjet e reshjeve te bores vijne edhe nga Llogaraja. Rruga eshre e kalueshme ndersa reshjet e bores vijojn prej mbremjes se djeshme. Bora ka zbardhur jo vetem majen e Llogarase por duke nisur nga Tragjasi dhe perfunduar pertej Palases

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.