Video/Bllokohet qendra e Fierit, nis trafiku i makinave

Video/Bllokohet qendra e Fierit, nis trafiku i makinave

568
SHPËRNDAJE

Eshte bllokuar ne mesdite sheshi wendror ne Fier Nene Tereza . Bllokimi i sheshit per festat e fundvitit. Ne shesh do te ngrihet pema e vitit te ri si dhe zbukurinet e kesaj feste. Menjeher pas ketij bllokimi ka nisur edhe fluksi i mjeteve ne qarkullim dhe pritet te jete me i madh nga ardhja e emigranteve dhe levizjet e shumta ne kete fundvit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.