Video/Banoret e Verrise protestojne ku do ndertohet impianti plehrave

Video/Banoret e Verrise protestojne ku do ndertohet impianti plehrave

118
SHPËRNDAJE

Dhjetra banore te Verris dhe Kallmit njesia administrative Mbrostar kane protestuar tek sheshi ku do ndertohet impianti plehraveBanoret thone se kan filluar punimet pa na pyetur

Prodhojme mijra ton zarzavate e perime 20 mije litra qumesht qe shkojne nga Tirana  ne Sarande  qe do ndoten do i hane banoret e Shqiperise

 Jo plehra ne Myzeqe,Myzeqeja djepi hambari i shqiperise per prodhime bujqesore

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.