Video/Banoret e Verrise debojne mjetet per ndertimin e impiantit te plehrave

Video/Banoret e Verrise debojne mjetet per ndertimin e impiantit te plehrave

96
SHPËRNDAJE

Vijon qendresa dhe protesta e banoreve te VERRISE kunder ndertimit te  impiantit te plehrave . Sot banoret nuk kane lejuar dhe kane debuar automjetet e perfaqesuesve tw kompanise e cila ka marre persipet ndertimin e impiantit te plehrave

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.