Video/Banore te Zharrezes nisin marshimin protest drejt Tiranes

Video/Banore te Zharrezes nisin marshimin protest drejt Tiranes

199
SHPËRNDAJE

Ka nisur e qete dhe e heshtur marshimi protest i banoreve te Zharrezes kunder indiferences se qeverise qe sipas protestuesve edhe pas 20 diteve ne greve urie i kane mohuar te drejten e tyre . Pas demtimit te 180 banesave te lekundjeve te 19 Dhjetorit 2016 banoret kane dale ne protest dhe me pas ne greve urie per te ndalur keto shperthime te kompanise Bankers dhe kthyer demshperblimin e banesave te tyre

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.