Video/Arme dhe municione vijojn te dorzohen nga Fieraket

Video/Arme dhe municione vijojn te dorzohen nga Fieraket

61
SHPËRNDAJE

Fier.

Vijon dorëzimi vullnetar i armëve. 

Dorëzohen nga banorët edhe 6 armë zjarri të tjera, 1434 fishekë e 3 granata.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.