Video/ Shikoni pjesmarrjen e mitingut permbylles te PS ne FIER

Video/ Shikoni pjesmarrjen e mitingut permbylles te PS ne FIER

960
SHPËRNDAJE

Kryeministri dhe kreu i PARTISE SOCIALISTE EDI RAMA ka zbritur sot ne FIER ku eshte pritur nga mijera anetar ,simpatizante dhe qytetare ne permbyllje te fushates elektorale.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.