Video/Rihapen punime perseri  ne sheshin qendror ne Fier

Video/Rihapen punime perseri  ne sheshin qendror ne Fier

437
SHPËRNDAJE

Kjo eshte qendra e Fierit qe vijon te mbahet e rrethuar nga punimet qe po kryhen per instalimin e kolektorit te ujrave te zeza. Per 5 muaj me rradhe sheshi qendror eshte kthyer ne nje problem per levizjen e automjeteve dhe kalimtareve. Shume kalimtare jane cuditur jo vetem per faktin se punimet po zgjasin pambarimisht por ne disa vende , rihapen perseri kanale . Sipas kalimtareve nuk ka seriozitet ne punimet qe kryhen duke u rihapur  te njejtat pjese disa here

Qershor 2016 rrjeti ujesjellesit

Shtator 2016

Korrik 2016

Tetor 2016 rihapet

Tetor rihapet per kolektorin


S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.