Video/ Protestuesit e Zharrezes nuk lejojne Bashen ti bashkohej protestes

Video/ Protestuesit e Zharrezes nuk lejojne Bashen ti bashkohej protestes

151
SHPËRNDAJE

Kreu i PD-së Lulzim Basha kërkoi të bashkohej me protestën e banorëve të Zharrëzës, por grevistët nuk pranuan. Ata e quajtën opozitën bashkëpunëtore të Bankers Petroleum, pasi sipas tyre kontrata është firmosur në kohën që qeveriste PD.Banorët e Zharrëzës tregojnë se e përzunë Bashën sepse nuk duan që protesta e tyre të politizohet, se nuk duan flamuj dhe parti. Ata mohojnë të kenë mbajtur në dijeni kreun e PD-së dhe thonë se nuk kanë kontaktuar kurrë me te

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.