Video/ Banoret e Verrise qendres ndaj nderhyrjes se policise

Video/ Banoret e Verrise qendres ndaj nderhyrjes se policise

146
SHPËRNDAJE

Pas nje nate e cila ka mbajtur zgjuar banoret e VERRISE per mos te lejuar kompanine te nis punimet per ndertimin e impiantit te perpunimit te plehrave , perseri sot ka vijuar beteja e ketij komuniteti me policine. Prezenca e policise per te ndalur kete proteste ka provokuar mbare fshatin Verri te cilet gra e femije jane ngritur ne proteste duke bere qendres dhe duke larguar policine. Sipas banoreve prezenca e policise ne mbrojtje te kompanise ka irrituar se tepermi banoret te cilet i kane kerkuar te mos behet vegel e politikes dhe pushtwtit

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.