Video/ Nje makine shkrumbohet nga flaket  ne Fier

Video/ Nje makine shkrumbohet nga flaket  ne Fier

630
SHPËRNDAJE

Nje automjet eshte perfshire nga flaket kete pasdite ne afersi te kryqezimit te zogut te zi ne lagjen Apolonia ne Fier. Eshte perfshire nga flaket nje mjet tip benc me targa AA 932 OJ ME PRONARE Dhimiter Shtembari .Jane  njoftuar zjarfikset te cilet kane bere te mundur fikjen e zjarrit por pasi ishte shkrumbuar gjithcka.

Policia thote se shkaku eshte nje shkendije elektrike.Per rreth mjetit te djegur kishte dhe mjete te tjera. Sipas burimeve nga deshmitaret poseduesi i automjetit apo ka zbritur nga automjeti ka pikasur nje shkendij dhe tym qe me pas ka shkaktuar zjarrin. Megjithe perpjekjet per te shuar flaket automjeti eshte djegur plotesisht


S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.