Video/ Nje grua e merr rryma e ujit ne Tirane me pas...

Video/ Nje grua e merr rryma e ujit ne Tirane me pas shpetohet

124
SHPËRNDAJE

Një situatë kritike ka përfshirë sot kryeqytetin dhe disa qytete të vendit si Lezhën, Fushë Krujën, Durrësin dhe Shkodrën.

Përmbytjet kanë shkaktuar dëme të mëdha materiale, ndërsa një grua rrezikoi sot jetën tek zona e 9- katërshve, pasi u rrëzua dhe ra në puset, ndërkohë që shiu binte furishëm.
Fatmirësisht aty pranë janë gjendur dy policë dhe disa kalimtarë, të cilët ndërhynë, duke e ndihmuar atë. Kjo është videoja e shpëtimit të gruas.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.