Video/ Ne uje,rruga e Kontrollit Fizik te Automjeteve

Video/ Ne uje,rruga e Kontrollit Fizik te Automjeteve

417
SHPËRNDAJE

Rruga drejt Kontrollit Fizik te Automjeteve eshte pushtuar perseri nga uji i reshjeve te shiut qe kane rene pergjate nje nate me pare dhe paraditen e se Merkures. Kjo rruge mbetet nje problem persa i perket jo vetem  permbytjeve por edhw per gjwndjen e saj  per shkak te gropave dhe amortizimit

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.