Video/ Ne Fier mbledhin firma per “Vettingun”

Video/ Ne Fier mbledhin firma per “Vettingun”

164
SHPËRNDAJE

Nisur nga iniciativa e Tiranes edhe ne Fier  nje grup nismetar i te rinjeve te shkollave te Fierit kane ftuar qytetaret te firmosin “Vettingun”. Te rinjte kane ngritur nje cader ne pedonalen prane xhamise Fier ku kane ftuar qytetaret te behen pjese e kesaj iniciative ne baze te se ciles shprehim vullnetin e tyre per te pershpejtur procesin e reformes ne drejtesi .Interesimi i qytetareve ka qene mjaft i madh . Qytetare te shume jane afruar prane kesaj cadre dhe kane firmosur pro reformes ne drejtesi dhe largimit te korruptuarve

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.