Video/ Nate e qete rrugeve te Fierit

Video/ Nate e qete rrugeve te Fierit

197
SHPËRNDAJE

Nata e pare e ketij viti te ri. Fierit i eshte kthyer qwtesia rrugeve te tij ndryshe nga dite me rremuje dhe plot trafik te automjeteve. Megjithese kjo situate eshte e perkohshme gjithsesi komuniteti fierak dhe sidomos shume drejtues te mjeteve kane gjetur pak qetesi dhe liri levizje

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.